Cocos Hostel Rio
| Wi-Fi WiFi | Sportactiviteiten Fietsen Wandelen | Eten op locatie Bar/ lounge |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Cocos Hostel Rio Rio de Janeiro ligt op circa 25-minuten loopafstand van de Lagoa Rodrigo de Freitas en biedt fietsen te huur aan. Het comfortabele hostel beschikt over 15 gastenkamers die zijn ingericht met een kastje en geluiddichte ramen.
Het hostel, gesitueerd op 7 km van culturele bezienswaardigheden zoals het Aquaduct van Carioca, is ook vrij dicht bij Apt Nossa Senhora de Copacabana. Het comfortabele Cocos Hostel Rio bevindt zich gewoon op ongeveer 10 minuten rijden van Christus de Verlosser. Het Praia Vermelha (Rio de Janeiro) ligt op 2 km afstand van de accommodatie.
Je kunt Braziliaanse gerechten proeven in restaurant The Bakers, op 450 meter. De woning biedt een gedeelde keuken om zelf te koken. Het hostel is op een steenworp van metrostation Siqueira Campos gelegen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Brandblussers
Horeca
- Gedeelde keuken
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Vermaak
- Zonneterras
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Wandelen
- Fietsen
Diensten
- Tours/Ticketservice
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Geluiddichte kamers
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- AM/FM wekker
- Bordspellen
- Parketvloer
- Gordijnen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van het comfortabele Cocos Hostel Rio?
Gasten kunnen het Praia Vermelha (Rio de Janeiro) bezoeken, gelegen op 2 km afstand van het comfortabele Cocos Hostel Rio. - ❓
Vind ik openbaar vervoer niet ver van Cocos Hostel Rio?
De dichtstbijzijnde bushalte is BRS 1 Figueiredo Magalhaes en deze bevindt zich op een paar stappen verwijderd van Cocos Hostel Rio. - ❓
Wat is de prijs van een overnachting in het hostel?
De gemiddelde prijs in het hostel is $27. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Biedt dit hostel huurdiensten aan?
Bij dit hostel zijn fietsen te huur. - ❓
Welke restaurants in de buurt moeten we bezoeken tijdens het verblijf in het comfortabele Cocos Hostel Rio?
Gasten kunnen een bezoekje brengen aan Cafeina, gelegen op 5 minuten van het comfortabele Cocos Hostel Rio, of Brasileiro de Copa, gesitueerd op 350 meter. - ❓
Biedt dit comfortabele Cocos Hostel Rio keukenfaciliteiten?
Ja, er is een gedeelde keuken beschikbaar in dit comfortabele Cocos Hostel Rio. - ❓
Biedt het comfortabele Cocos Hostel Rio een draadloze internetverbinding?
Ja, het comfortabele Cocos Hostel Rio biedt WiFi aan. - ❓
Biedt de accommodatie services op maat voor kinderen?
Gezinnen met kinderen kunnen gebruik maken van de voorzieningen die worden aangeboden in de accommodatie.